Podarunek na zakończenie szkoły

Na zakończenie roku szkolnego nie tylko uczniowie wybierają się z prezentami dla nauczycieli, ale również nauczyciele z upominkami dla uczniów. To taki miły gest ze strony pedagogów, który przecież nie musi dużo kosztować, a może sprawić ogromną radość. Jeżeli i Ty jesteś wychowawcą, rozejrzyj się za upominkami dla swoich wychowanków, a na pewno to docenią.

Upominek dla ucznia na zakończenie roku szkolnego

Jaką kwotę przeznaczyć na ten cel?

Myśli, z jakimi zmagają się nauczyciele tuż przed końcem roku szkolnego, zazwyczaj dotyczą ceny tych upominków. Nie wiedzą, ile pieniędzy przeznaczyć na ten cel. Czy warto się wykosztować, czy może jednak zachować granice rozsądku i podarować uczniom coś drobnego, taniego. W tych okolicznościach należy pamiętać, że upominki nie powinny być drogie. Chodzi tu bardziej o gest, niż o prezent, który będzie im służył przez długie lata i jednocześnie przydawał się każdego dnia. Bo nie o ten rodzaj prezentu tu chodzi. Pytanie tylko – czy za kilka złotych można kupić coś, co sprawi radość? Mamy kilka podpowiedzi.

Jaki upominek wypada podarować uczniom?

Nie każdy prezent wypada podarować uczniom. Trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że są młodymi ludźmi z wygórowanymi oczekiwaniami. Najlepiej, aby prezent dla ucznia na zakończenie szkoły był czymś na pamiątkę, czymś trwałym. Pomysłów w zasadzie nie brakuje. Dyplom, długopis, notes, kalendarz, pendrive, smycz do kluczy… To jednak nie wszystko. Mamy coś jeszcze!

pamiątka dla ucznia

Sprawdzone pomysły na prezent z okazji zakończenia szkoły

Lista pomysłów na upominek na zakończenie szkoły dla uczniów jest długa. Gdyby się zastanowić, można byłoby tych ciekawych rzeczy wymienić znacznie więcej. My natomiast mamy coś zupełnie innego, coś bardziej na pamiątkę. Chodzi o drewniane serduszka lub inne drewniane upominki tworzone w różnej postaci – statuetki do postawienia na półce, zawieszki do powieszenia gdziekolwiek oraz magnesu na lodówkę. Takie pamiątki są wykańczane grawerem – efektownym kolorowym obrazkiem i tekstem, który brzmi różnorodnie. Pamiątkowe drewniane upominki na zakończenie roku szkolnego to strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Ponieważ są one:

  • trwałe,
  • praktyczne,
  • dopasowane do okoliczności,
  • tanie.

W dodatku jeszcze sprawiają ogromną radość osobom, które je dostają. Mnóstwo porad i podpowiedzi w tym zakresie można znaleźć na naszym blogu. Jeżeli zdecydujesz się na drewniane serca, różne propozycje, wzory także znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy Cię w związku z tym do analizowania treści, którą regularnie publikujemy na blogu.