Prezent na Dzień Kobiet z drewna

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto w kalendarzu. Kiedy zbliża się wielkimi krokami, dosłownie wszyscy mężczyźni – synowie, mężowie, zięciowie, narzeczeni, partnerzy – zastanawiają się, co takiego sprezentować ważnej dla nich kobiecie… Pomysłów na prezenty z racji tej wyjątkowej okazji jest wiele, ale… trudno podjąć decyzję. Podpowiemy Ci, co możesz kupić żonie, dziewczynie, narzeczonej, siostrze, mamie, babci itd.

magnesy na dzień kobiet

Jaki powinien być prezent dla ukochanej kobiety?

Właściwie prezent na Dzień Kobiet dla ukochanej kobiety powinien być tak wyjątkowy, jak wyjątkowa jest ona sama. Niestety jednak wielu mężczyzn ma z tym problem, problem ze znalezieniem odpowiedniego podarunku. Inwestując w słodycze, kwiaty, perfumy i inne kobiece drobiazgi właściwie nie robią już na nich większego wrażenia. Takie upominki panie dostają na różne okazje i nie ma co ukrywać, bardzo często. Warto więc pomyśleć o czymś nietuzinkowym, kreatywnym, o czymś takim prosto z serca…

W Dniu Kobiet podaruj też coś pozostałym, bliskim Ci kobietom

Wiadomo, że wybranka serca jest najważniejsza, ale… warto pomyśleć również o innych kobietach jak mama, babcia, siostra, koleżanka itd. W końcu Dzień Kobiet to święto wszystkich kobiet bez wyjątku. Życzenia z tej okazji możesz złożyć nawet szefowej, nauczycielce czy przypadkowej, napotkanej na ulicy kobiecie. Oczywiście musisz zrobić to taktownie, by nie zabrzmiało to inaczej, niż powinno, byś nie przekroczył pewnej granicy. Jeżeli zaś chodzi o upominki, powinieneś podarować je najbliższym Twemu sercu paniom.

statuetka na dzień kobiet

Co w takim razie kupić na prezent?

I teraz najważniejsze pytanie – co kupić kobiecie z okazji Dnia Kobiet? Pomyślmy… Mogą to być słodycze i inne propozycje, o których wspomnieliśmy powyżej. Możesz kupić karnet do SPA, kartę podarunkową do gabinetu kosmetycznego czy wybranego sklepu. Wszystko to jednak są dość „oklepane” upominki. Nie zaskakują, nie są wyjątkowe, ani też w jakiś sposób zindywidualizowane. Zupełnie inaczej jest w przypadku drewnianych serduszek. A co to takiego? Już wyjaśniamy. Drewniane serca typu statuetka, zawieszka czy serce z magnesem do umocowania na lodówce, to świetny upominek z okazji Dnia Kobiet. Serce to wykończone jest efektownym motywem idealnie dopasowanym do okoliczności, a także grawerem – tekstem. Tekst jest nieco zindywidualizowany, przez co upominek nabiera większej wartości. Staje się prezentem wyjątkowym, kreatywnym, jedynym w swoim rodzaju i nierzadko wywołującym wzruszenie. To fantastyczna pamiątka na długie lata.